درباره ما

ویلا راستی با مدیریت آقای رضا راستی با تجربه چند ساله و حرفه ای در زمینه ساخت و ساز و فروش ویلاهای ساحلی می باشد که از  سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز نموده است. ویلا راستی با پشتوانه علم معماری و با توجه به الگوریتم های روز دنیا سعی می کند بهترین و بروزترین ویلاهای روز دنیا را ارائه کند.
ویلا راستی با ساختن ویلاهای زیبا که در فاصله ۸۰۰ متری ساحل زیبا و توریستی چمخاله (تازه آباد چاف) می باشد افتخار دارد که بهترین ویلاهای لوکس ساحلی در منطقه توریستی ساحلی مشرف به دریا و پشت به جنگل با طبیعت بکر و دست نخورده را برای هموطنان عزیز به ارمغان آورد.

شما میتوانید با خرید ویلا در این منطقه وهمچنین در مجتمع رویایی راستی رویای خود را به حقیقت تبدیل کنید و یا بـا اقـامت در هتـل مجتمع رویایی راستی به دور از زندگی ماشینی همراه با صدای دلنشین امواج دریا و پرندگان مهاجر لحظاتی پر از آرامش و زیبایی را تجربه نمایید.

مجتمع اقـامتی و تفریحی راستی درمنطقه ساحلی چمخاله-تازه آبـاد چاف در فاصله تقریبا ۱۵ کلیومتری شهر لنگرود از توابع شرق استان گیلان قرار گرفته که طبیعت دست نخورده و ساحل زیبای منطقه می تواند برای هر باز دیدکننده تجربه منحصر به فرد باشد.